X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Młode Kino — Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży

Pora na filmowy świat dzieci i młodzieży w Toruniu! Fundacja Biuro Kultury, organizator MFF Tofifest, powołuje do życia nową filmową inicjatywę. Już 30 listopada bowiem rusza pierwsza edycja Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży „Młode Kino”. Będzie to pierwszy taki festiwal na mapie wydarzeń kulturalnych w Toruniu.

Przygotowaliśmy trzy dni odkrywania i poznawania świata poprzez filmy, warsztaty i spotkania. „Młode Kino” jest festiwalem dla młodego widza, którego chcemy zabrać w długą i piękną podróż, jaką jest kino. W ramach festiwalu pokazane zostaną filmy zarówno dla dzieci najmłodszych w dedykowanym im paśmie „Maluchowo”, tych starszych w „Panoramie Młodego Kina”, a także spotkania z gośćmi specjalnymi Bohdanem Butenko i Jarosławem Boberkiem.

Całość uzupełnią pokazy specjalne wyjątkowych filmów, które pokażemy przed premierami kinowymi — „The Florida Project” i „Małych Bohaterów”. W programie znajdzie się też świąteczna propozycja — pokaz filmu „Mikołaj w każdym z nas”.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Zapraszamy na naszą stronę www.mlodekino.pl.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest