X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Tofifest 2018 szuka wolontariuszy!

20 października 2018 roku startuje 16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Podczas tej najważniejszej imprezy filmowej w Toruniu zobaczymy najlepsze filmy ostatnich lat i spotkamy się z gwiazdami kina polskiego i światowego. Doświadczenie organizacyjne, mocny punkt w CV, niezapomniane chwile i prawdziwe przyjaźnie — to wszystko możesz zyskać, zostając wolontariuszem 16. edycji festiwalu.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie wolontariuszy? To bardzo proste. Aby trafić do zespołu Tofifest, zgłoś swoją kandydaturę przez formularz na stronie www.tofifest.pl/wolontariat. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 września.

Warto wypełnić taki formularz, bo…

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Nazywany jest „niepokornym festiwalem”, bo stawia na kino zadające kłopotliwe pytania o otaczający nas świat i współczesnego człowieka. Wśród gości Tofifest znaleźli się już Jim Sheridan, Jiri Menzel, Geraldine Chaplin, Ulrich Seidl, Emanuelle Seigner, Krystyna Janda, Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Wojtek Smarzowski i wielu innych.

Poza tym praca wolontariusza wiąże się korzyściami, jakimi są aktywne współtworzenie wydarzenia filmowego na skalę międzynarodową, możliwość poznania najciekawszych gwiazd kina, a także praca z profesjonalnym zespołem. Wolontariusz może także, poza godzinami pracy, skorzystać z bezpłatnego udziału w pokazach filmowych, spotkaniach z twórcami oraz innych wydarzeniach towarzyszących festiwalowi. Przejdź do formularza »

16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest odbędzie się w dniach 20–28 października 2018 roku w Toruniu. Więcej informacji znajdziecie w naszym serwisie internetowym.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest