X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Hej, młodzi krytycy filmowi! Tofifest zaczyna nabór do Jury Młodych 2018

Po raz piąty na Tofifest festiwalowe filmy konkursowe oceniać będzie Jury Młodych. Dzisiaj otwieramy nabór, którego zwycięzcy zasiądą w dwóch młodzieżowych składach jurorskich: Studenckim i Młodzieżowym. Nie przegapcie okazji by pokazać swój filmowy pazur!

Tofifest to festiwal młodości i buntu. Dlatego obok jury profesjonalnego, filmy w konkursie głównym ON AIR oceniają młodzi krytycy. Wyłaniamy ich w konkursie, który właśnie rozpoczynamy.

Kto może startować i co musi zrobić?

W konkursie startować mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci. Spośród zgłoszeń wyłonione zostaną dwa, trzyosobowe składy Jury Studenckiego i Jury Młodzieżowego.

Zasady konkursu są proste.

  1. Należy napisać i przesłać mailem recenzję dowolnego filmu, znajdującego się obecnie w obiegu kinowym w Polsce.
  2. Tekst recenzji nie może przekroczyć 3500 znaków.

Teksty należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod adresem https://www.tofifest.pl/pl/jury-zgloszenie do północy 10 października 2018 roku. Na recenzji należy zaznaczyć, do którego jury się kandyduje oraz podać wyraźnie imię, nazwisko i typ szkoły/uczelni.

Uwaga!

Pod linkiem https://www.tofifest.pl/pl/jury-zgloszenie znajduje się też pełny regulamin uczestnictwa w naborze. Przeczytajcie dokładnie, bo recenzje niezgodne z kryteriami odpadają automatycznie. Wasze recenzje oceni wewnętrzna komisja, która wybierze zwycięzców. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do jury nastąpi w dniu 11 października 2018 roku.


16. edycja MFF Tofifest odbędzie się w dniach 20–28 października 2018 roku w Toruniu. Pełne informacje znajdziecie na www.tofifest.pl oraz na Facebooku @tofifest.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest