Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Rocky Horror Picture Show

Rocky Horror Picture Show · reż. Jim Sharman
USA, United Kingdom 1975, 100’

Film, który wyświetlimy podczas Pokazu Specjalnego. Najklasyczniejsza klasyka kampu, zachwycająca kinofilów od ponad 35 lat! Oto mieszanka horroru, komedii, a nawet musicalu do dziś dnia grana m. in. w amerykańskich kinach. Fabuła przedstawia się następująco: do groźnego zamczyska, w którym pomieszkuje doktor Frank-N-Furter zupełnym przypadkiem trafiają Janet i Brad. Wspólnie będą świadkami narodzin Rocky’ego Horrora… W głównych rolach Tim Curry oraz Susan Sarandon.

Reżyser:Jim Sharman
Scenariusz:Richard O’Brien, Jim Sharman
Muzyka:Richard O’Brien, Richard Hartley
Zdjęcia:Peter Suschitzky
Montaż:Graeme Clifford
Obsada:Tim Curry, Susan Sarandon, Barry Bostwick