X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Hotele w Toruniu

Hotel Bulwar

Hotel Bulwar, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad malowniczym wiślanym bulwarem, w bezpośrednim sąsiedztwie Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych wspaniałych gotyckich budowli, stanowiąc unikalny element w panoramie toruńskiej Starówki. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki, wijącą się leniwie Wisłę oraz oryginalnie podświetloną wieczorami – przeprawę mostową.

Hotel Bulwar mieści się w dawnych Koszarach Racławickich. Zespół architektów i konserwatorów zabytków wypracował projekt, w którym historia budynku płynnie przenika się z wymaganiami nowoczesnego obiektu hotelowego o wysokim – czterogwiazdkowym standardzie. Szczególny klimat i panującą w hotelu atmosferę zapewnia również jego wyjątkowa obsługa.

Hotel Mercure

Hotel Mercure położony jest w samym centrum Torunia, w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki oraz zabytkowego i klimatycznego Bydgoskiego Przedmieścia.

Jako jeden z kilkunastu obiektów hotelowych grupy Mercure w Polsce, łączy w sobie doświadczenie w branży hotelowej i spersonalizowaną obsługę. Nowoczesny design hotelu znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokim komforcie, który przejawia się zarówno w jego unikalnym wystroju – przytulne wnętrza są jednocześnie nowoczesne i wygodne, jak i w jakości świadczonych usług, co wiąże się z pełnym komfortem i wygodą dla przebywających w hotelu gości.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest