X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Hotele w Toruniu

Hotel Bulwar

Hotel Bulwar, jak sama nazwa wskazuje, położony jest nad malowniczym wiślanym bulwarem, w bezpośrednim sąsiedztwie Krzywej Wieży, murów obronnych oraz innych wspaniałych gotyckich budowli, stanowiąc unikalny element w panoramie toruńskiej Starówki. Z okien hotelu roztacza się widok na dostojne zabytki, wijącą się leniwie Wisłę oraz oryginalnie podświetloną wieczorami – przeprawę mostową.

Hotel Bulwar mieści się w dawnych Koszarach Racławickich. Zespół architektów i konserwatorów zabytków wypracował projekt, w którym historia budynku płynnie przenika się z wymaganiami nowoczesnego obiektu hotelowego o wysokim – czterogwiazdkowym standardzie. Szczególny klimat i panującą w hotelu atmosferę zapewnia również jego wyjątkowa obsługa.

Hotel Nicolaus

Nicolaus Hotel & Culinary to butikowy hotel znajdujący się w mieszczańskiej kamienicy vis-à-vis Domu Mikołaja Kopernika, w samym sercu Starego Miasta wpisanego na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

To miejsce dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż noclegu. Hotel jest wizytówką dobrego stylu i kreatywności w każdym calu.

Jednocześnie jest to Hotel niezwykle funkcjonalny, w którym osoby podróżujące służbowo, uczestnicy konferencji czy turyści znajdą wszystko, czego potrzebują.

Bliskie sąsiedztwo przepięknej Starówki oraz pieszy dostęp do wszystkich atrakcji Torunia czyni nasz Hotel wyjątkowym miejscem na mapie miasta.

Hotel Mercure

Hotel Mercure położony jest w samym centrum Torunia, w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki oraz zabytkowego i klimatycznego Bydgoskiego Przedmieścia.

Jako jeden z kilkunastu obiektów hotelowych grupy Mercure w Polsce, łączy w sobie doświadczenie w branży hotelowej i spersonalizowaną obsługę. Nowoczesny design hotelu znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokim komforcie, który przejawia się zarówno w jego unikalnym wystroju – przytulne wnętrza są jednocześnie nowoczesne i wygodne, jak i w jakości świadczonych usług, co wiąże się z pełnym komfortem i wygodą dla przebywających w hotelu gości.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest