X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Klub festiwalowy

PERS to Przestrzeń Elementów Rzeczywistości Społecznej.

Skoro już znasz nasz sekretny skrót, wiedz, że to kawiarnia prowadzona przez Fundację Studio M6. Dlatego PERS jest miejscem innym niż wszystkie. Wspieramy odpowiedzialny społecznie biznes, a przy okazji promujemy różnorodność. Chcemy, żeby każdemu było tu miło i zwyczajnie.

Co u nas znajdziesz? Kawę, kolorowe oranżadki i domowej roboty słodkości — wszystko po to, żeby Ci się tu dobrze spędzało czas na gapieniu się przez okno, pracy, spotkaniach i randkach.

U nas otwarte jest przez cały tydzień, a w weekendy świętujemy wydarzeniami — a to winyle, to nocny targ albo pop-up store. Nowa przestrzeń, tak zwana „jedynka”, co piątek i sobotę gości DJ-ów i nęci dobrymi brzmieniami. Jeśli lubisz działać, wynajmiemy ci salę czy sprzęt. Słowem — zorganizujemy Ci życie, bo w tym jesteśmy najlepsi!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest