X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Auto Reve

Auto Reve jak zawsze partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!

Kolejny rok, kolejny festiwal, a my nadal razem! Auto Reve Renault i Dacia Toruń i TOFIFEST, to już jak dobra, sprawdzona firma.

Wspieranie toruńskiej kultury i sportu jest częścią strategii naszej firmy i budowania wizerunku. Długotrwałe, dobre relacje, są podstawą sukcesu. Efektem tego, jest wciąż rosnące zaufanie klientów indywidualnych oraz firmowych i fakt, że nasz salon został już piąty raz z rzędu, wyróżniony w prestiżowym konkursie czasopisma „Auto Świat”na najlepszy salon w Polsce.

W tym roku gości festiwalowych będziemy wozić nowym modelem Renault Austral, znaną i lubianą Arkaną oraz samochodami elektrycznymi Renault Megane E-Tech. Samochody te będziemy również eksponować przed Centrum Kongresowym Jordanki.

Życzymy Państwu dobrej zabawy, świetnych, elektryzujących seansów filmowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej firmy i zakupów w salonie!

Auto Reve Sp. z o.o.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest