X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Auto Reve

Auto Reve po raz kolejny partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest!

Jest nam niezmiernie miło, że na pokładach naszych samochodów, po raz kolejny podróżować będą krajowe i zagraniczne gwiazdy kina niepokornego. Cieszymy się, że ponownie możemy stać się częścią tego ważnego wydarzenia kulturalnego w naszym mieście. Wspieranie toruńskiej kultury i sportu jest bowiem częścią strategii naszej firmy i budowania wizerunku. Efektem takich działań jest fakt, że drugi rok z rzędu, nasz salon został wyróżniony w prestiżowym konkursie czasopisma „Auto Świat” tytułem „Wzorowy Salon”, czym mogą pochwalić się tylko nieliczne salony samochodowe w Polsce.

Nazwa Auto Reve funkcjonuje od niedawna, ale nasza historia jest o wiele dłuższa. Jako „Uni-Car Dwa” istnieliśmy już od 2001 roku, co oznacza, że w tym roku obchodzimy osiemnaste urodziny. Rynkowy staż pozwolił nam na zdobycie doświadczenia, którym chcemy dzielić się przy okazji wspierania wydarzeń takich jak Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest, czy sponsoring sportowy, w tym drużyny Polskiego Cukru Toruń.

Gościom festiwalowym życzymy udanych seansów oraz wielu niezapomnianych wrażeń podczas 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej firmy i, oczywiście, zakupów w salonie! :-)

Auto Reve Sp. z o.o.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest