X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Auto Reve

Szanowni Państwo, witamy na krótkiej prezentacji naszej firmy — Auto Reve — na portalu 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku nasza firma po raz kolejny została zaproszona jako Partner Motoryzacyjny zapewniający mobilność polskim i zagranicznym gwiazdom goszczącym na Festiwalu. Cieszymy się, że zostaliśmy wskazani jako firma i marka mogąca zapewnić profesjonalizm i komfort wszystkim zaproszonym na to wydarzenie.

Zawsze w takich sytuacjach można by pisać o samych superlatywach, my jednak chcielibyśmy uniknąć wystawiania sobie samym laurki, dlatego podamy kilka faktów o naszej firmie:

Szanowni Goście Festiwalu, serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej firmy. Będzie nam niezwykle miło gościć Was w naszym salonie. Tym z Państwa, którzy są użytkownikami samochodów Renault, z miłą chęcią opowiemy o nowych modelach, a tym, którzy jeszcze nie mają Renault, postaramy się, abyście wychodząc od nas nie mogli oderwać myśli od naszej marki. Do zobaczenia!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest