X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Auto Reve

Auto Reve po raz kolejny partnerem motoryzacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!

Jest nam niezmiernie miło, że na pokładach naszych samochodów już po raz siódmy z rzędu podróżować będą gwiazdy kina niepokornego! Cieszymy się, że ponownie możemy stać się częścią tak ważnego wydarzenia kulturalnego w naszym mieście. Wspieranie toruńskiej kultury i sportu jest bowiem częścią strategii naszej firmy i budowania wizerunku. Efektem takich działań jest wciąż rosnące zaufanie klientów indywidualnych oraz firmowych i fakt, że nasz salon został wyróżniony w prestiżowym konkursie czasopisma „Auto Świat” tytułami „Wzorowy Salon” oraz „Bardzo dobry salon” trzy lata z rzędu! Takim osiągnięciem mogą się pochwalić jedynie nieliczne salony samochodowe w Polsce.

Po trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii chcemy więc wspierać lokalne inicjatywy i współdziałać w organizacji imprez kulturalnych i sportowych. Dlatego nieprzerwanie wspieramy Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Kujawy i Pomorze.

Wspólnie z organizatorami cieszymy się, że możemy znowu się spotkać i wspólnie oglądać filmy a gościom festiwalu życzymy udanych seansów. Mamy nadzieję, że tak jak nam po każdej z poprzednich edycji festiwalu, tak samo Wam widzowie, w pamięci pozostaną niezapomniane wrażenia po uczestnictwie w 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest. Kujawy i Pomorze!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej firmy i zakupów w salonie!

Auto Reve Sp. z o.o.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest