Tofifest

Newsletter

Niepokorne Anioły trafiły do laureatów 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze!
W sobotę odbyła się gala zakończenia festiwalu — nagrody powędrowały do Adrianny Biedrzyńskiej, Leny Góry, Eryka Lubosa i Magdaleny Zawadzkiej. Grand Prix festiwalu zdobył film „Chleb i sól” Damiana Kocura, a serca publiczności podbił film Artura Więcka „Prawdziwe życie aniołów”. Więcej »

«Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українській версії для найменших глядачів 21. Міжнародного кінофестивалю Tofifest. Куяви і Помор’я
Першого та другого липня, в Cinema City, відбулися покази фільмів «Абетка щастя» та «Операція «Мумія»» в українському дубляжі для наших наймолодших глядачів з України. Więcej »

„Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskiej wersji dla najmłodszych widzów 21.MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
1 i 2 lipca w Cinema City odbyły się pokazy filmów „Alfabet szczęścia” i „Operacja „Mumia” w ukraińskim dubbingu dla naszych najmłodszych widzów z Ukrainy. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Bestia

La bête · reż. Walerian Borowczyk
Francja 1975, 93’

Głowa podupadającej, francuskiej rodziny jest przekonany, że szczęśliwy los odwrócił się od familii, gdy za jego syna zgodziła się wyjść córka pewnego bogacza. Kobieta przybywa do domu narzeczonego, by poznać jego rodzinę. Nikt nie zdaje sobie jednak sprawy, że po najbliższej okolicy grasuje tajemnicza, tytułowa Bestia…

Reżyser:Walerian Borowczyk
Scenariusz:Walerian Borowczyk
Muzyka:Domenico Scarlatti
Zdjęcia:Marcel Gringnon, Bernard Daillencourt
Montaż:Walerian Borowczyk
Obsada:Marcel Dalio, Sirpa Lane, Pierre Benedetti