Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Mixtape

Mixtape · reż. Timothy S. Pfeffer, Peter Corina
USA 2009, 22’
Polska premiera

Kiedy Bobby dostaje na urodziny magnetofon, staje się on dla niego ucieczką przed otaczającym go, nieprzyjaznym światem. Widzowi przedstawione zostają kawałki historii, poskładanej przez Bobby’ego z fragmentów i wycinków nagrań. Kiedy bohater odtwarza tę opowieść wspak, elementy formują się w nową całość, dzięki której Bobby wyrusza w fantastyczną podróż pełną kolorów i dźwięków.

Reżyser:Timothy S. Pfeffer, Peter Corina
Scenariusz:Timothy S. Pfeffer, Peter Corina
Muzyka:Jason Calhoun
Zdjęcia:Timothy S. Pfeffer, Peter Corina
Obsada:Jackson Grey, Helen T. Clark, Lance Milne
Nagrody:Locarno International Film Festival, Switzerland Paso Robles Digital Film Festival, California Slamdance Film Festival (Utah)

Timothy S. Pfeffer i Peter Corina są studentami Roy H. Park School of Communication na Ithaca College (USA).