X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST. Kujawy i Pomorze w letniej odsłonie. Rusza nabór filmów

Tegoroczny 19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST. Kujawy i Pomorze odbędzie się w nowej letniej odsłonie. Na toruńskie święto kina zapraszamy od 30 czerwca do 4 lipca 2021.

Zmienia się data, ale nie festiwal! Pozostajemy niepokorni w prezentowaniu kina odważnego, zaskakującego i prezentującego dorobek nieszablonowych twórców. I jak zawsze czerwone dywany zamienimy na pełne niezapomnianych wrażeń długie filmowe rozmowy i spotkania, tym razem w blasku letniego toruńskiego słońca.

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń filmów do konkursów, które powalczą o Złote Anioły w dwóch konkursach głównych tegorocznej edycji festiwalu:

Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły 19. MFF TOFIFEST. Kujawy i Pomorze oraz nagrody pieniężne. Festiwalowe jury reprezentują zarówno wybitne osobowości europejskiego kina, jak i publiczność festiwalowa, w tym również powołane Jury Młodych.

Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca 2021 roku a akceptowane są filmy, które powstały po 1 stycznia 2020 roku.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy filmów i regulamin znajdują się na stronie festiwalu. Pytania prosimy kierować pod adres e-mail: competition@tofifest.pl.

Czekamy na Wasze filmy!

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest