X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kino pod Gwiazdami

Zgodnie z tradycją podczas festiwalu po raz kolejny wykorzystamy toruńską architekturę, aby zapewnić publiczności niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do KINA POD GWIAZDAMI — kolejnej odsłony festiwalowego kina plenerowego, które wyświetlimy dla Was na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego.

Uczestnictwo w letnich seansach pod gwiazdami to świetny sposób na zapoznanie się z kinem pełnym emocji i ciekawych rozwiązań fabularnych. Wyselekcjonowaliśmy dla Was tytuły, które zapewnią Wam wyjątkowy początek wakacji!

Rosalie opowiada opartą na faktach historię kobiety, która staje się obiektem kpin ze względu na towarzyszącą jej chorobę. Z czasem uczy się jednak wykorzystywać swoją odmienność w zaskakujący sposób.

La Chimera prowadzi nas do świata zaginionych skarbów, w którym obdarzony niespotykanym talentem Arthur zamiast bogactwa poszukuje jednak utraconej miłości.

Delikwenci to wyjątkowa mieszanka dramatu, komedii i kryminału. W czasie seansu obserwujemy, jak w głowach znudzonych urzędników rodzi się plan napadu na bank.

Nominowane do Oscara Poprzednie życie to wzruszająca opowieść o uczuciach i relacjach międzyludzkich, które zmieniają się wraz z upływem czasu.

Zamykająca pasmo Miłość bez ostrzeżenia to seans idealny na rozpoczęcie lata, w którym podążamy tropem artysty, poszukującego nowego źródła inspiracji.

Zapraszamy na letnie wieczory spędzone w towarzystwie nietuzinkowych historii i bohaterów!

W programie:

  1. Rosalie, reż. Stéphanie Di Giusto, Francja, Belgia, 2023, 111’
  2. La Chimera, reż. Alice Rohrwacher, Włochy, Francja, Szwajcaria, 2023, 130’
  3. Delikwenci, reż. Rodrigo Moreno, Argentyna, Brazylia, Luksemburg, Chile, 2023, 189’
  4. Poprzednie życie, reż. Celine Song, Korea Południowa, USA, 2023, 105’
  5. Miłość bez ostrzeżenia, reż. Rebecca Miller, USA, 2023, 102’

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest