X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dzień czwarty na 22. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze

Czwarty dzień 22. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze to dawka pełna filmowych emocji! W programie m.in. spotkanie z Martyną Wojciechowską w ramach projekcji dokumentu „Nic nie czuję”. Tegoroczna laureatka Złotego Anioła gościć będzie u nas także w sobotę po seansie filmu „Hope”. Zapraszamy również na seans „Chłopów” połączony ze spotkaniem z twórcami oraz na „Strefę Interesów” z udziałem Ewy Puszczyńskiej.

W ramach konkursu From Poland o 19:30 w CKK Jordanki obejrzymy „Chłopów” w reż. DK Welchman i Hugh Welchmana. Po projekcji z publicznością spotkają się laureatka tegorocznego Złotego Anioła dla Europejskiej Artystki BELLA WOMAN — Kamila Urzędowska, a także Ewa Kasprzyk, Piotr Dominiak, Dorota Stalińska, Cezary Łukaszewicz i Maria Kola.

W konkursie głównym On Air obejrzymy trzy produkcje. W Cinema City o 16:00 pokażemy „Solitude” w reż. Ninny Pálmadóttir, która spotka się z publicznością po projekcji. O 17:15 zapraszamy na seans „78 days” w reż. Emiliji Gašić połączony ze spotkaniem z autorką filmu. Z kolei w CKK Jordanki o 18:30 zaprezentujemy „All About the Levkoviches” w reż. Adama Breiera, który po pokazie opowie o kulisach produkcji.

W piątek zapraszamy do Cinema City na dwa pokazy specjalne. O 16:00 zobaczymy film „Ta, którą kocham” w reż. Pawła Hejbudzkiego, o którym będziemy mieli okazję porozmawiać z reżyserem, Filipem Luftem, Jackiem Banachem i Maciejem Magowskim. O 19:50 zapraszamy na seans filmu „Nic nie czuję” w reż. Anity Bugajskiej i Janusza Schwertnera, po którym odbędzie się spotkanie z laureatką tegorocznego Złotego Anioła za niepokorność twórczą — Martyną Wojciechowską, a także z Anitą Bugajską, Januszem Schwertnerem, Jerzym Zawadzkim, Rafałem Szymańskim i Magdaleną Tomaszek.

W ramach pasma Polonica o 18:15 w Cinema City pokażemy „Strefę Interesów” w reż. Jonathana Glazera. Po seansie zapraszamy na spotkanie z producentką filmu Ewą Puszczyńską.

Ida Klim

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest