Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Gainsbourg

Gainsbourg (Vie héroïque) · reż. Joann Sfar
Francja, USA 2010, 130’

Spojrzenie na życie francuskiego piosenkarza Serge’a Gainsbourga (Eric Elmosnino), od czasów dorastania w okupowanym przez Niemców Paryżu w latach 40., przez pasmo sukcesów w latach 60., aż do roku 1991, kiedy to zmarł w wieku 62 lat.

Reżyser:Joann Sfar
Scenariusz:Joann Sfar
Muzyka:Olivier Daviaud
Zdjęcia:Guillaume Schiffman
Obsada:Eric Elmosnino, Laetitia Casta, Mylène Jampanoï, Anna Mouglalis, Sara Forestier, Lucy Gordon, Eric Elmosnino, Lucy Gordon, Laetitia Casta, Doug Jones, Anna Mouglalis