Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Filmy dla dzieci po ukraińsku podczas 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Podczas 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest najmłodsi widzowie z Ukrainy mieli możliwość uczestniczyć w pokazie bajek „Весела ферма” („Klara Muu”) oraz „Пелле Безхвостько” („Filonek Bezogonek”) w ukraińskiej wersji. Więcej »

Фільми для дітей українською мовою під час 20. Міжнародного кінофестивалю Tofifest. Куяви і Помор‘я
Під час 20. Міжнародного Кіно-фестивалю Tofifest, наймолодші глядачі з України мали змогу взяти участь у показі казок «Весела ферма» та «Пелле Безхвостько» в українській версії. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

GirlLikeMe

GirlLikeMe · reż. Rowland Jobson
Wielka Brytania 2009, 14’
Polska premiera

Lucy jest młoda, Lucy jest „uszkodzona”, Lucy jest ładna i pragnie się bawić. W wieku zaledwie 13 lat próbuje uciec od swojej dysfunkcyjnej rodziny i nudnego życia poprzez spotkanie z jakimś chłopcem, powiedzmy „Tonym, lat 16”. Istotnie, spotyka Tony’ego, ale… on nie ma 16 lat. Jednak Lucy to nie zaskakuje, być może od początku wiedziała. Flirtuje, gra, jest zadziorna, skandaliczna, ale wszystko kontroluje. Chce być dorosłą kobietą, ale czy sobie aby poradzi?

Reżyser:Rowland Jobson
Scenariusz:Peter Devonald
Muzyka:Richard Canavan
Zdjęcia:Robbie Ryan
Montaż:Chris Barwell, Matteo Pizzarello
Obsada:Steven Elder, Georgia Bourke, Maria Burgess, Tara Ellis, Ian Rixon
Nagrody:Zwycięzca / Winner (MFF / IFF Branchage)

Rowland Jobson jest reżyserem i pisarzem z dużym, zróżnicowanym doświadczeniem w pracy nad dramatami, reklamami, filmami korporacyjnymi oraz mediami interaktywnymi.