Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Pośród głębokiego, błękitnego oceanu

Out in that Deep Blue Sea · reż. Kazik Radwański
Kanada 2009, 16’

Film opowiada historię pewnego agenta nieruchomości, który przeżywa poważny kryzys w swojej karierze. Stosując niejednokrotnie nieuczciwe metody, stara się znaleźć równowagę między relacjami osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami.

Reżyser:Kazik Radwański
Scenariusz:Kazik Radwański
Zdjęcia:Daniel Voshart
Montaż:Ajla Odobasic
Obsada:Peter Bavis, Jeanne Souter, Carmen Craig, Marta Legrady, Joe Ring

Kazik Radwański urodził się w Toronto, studiował na Uniwersytecie Reyerson. W 2008 roku utworzył firmę producencką Medium Density Fibreboard Films. Jego filmy krótkometrażowe są pokazywane na wielu międzynarodowych festiwalach.