Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

V Masshtabe

In Scale · reż. Marina Moshkova
Rosja 2007, 8’

Mały ptaszek buduje gniazdko i zbiera pokarm dla piskląt. Prowadzi to do nieoczekiwanych konsekwencji na gigantyczną skalę.

Reżyser:Marina Moshkova
Nagrody:Najlepsza Animacja / Best Animation (IFF START Azerbejdżan); Pierwsza Nagroda / 1st Prize (FF Orléan); Specjalne Wyróżnienie Jury / Special Mention of the Jury (Rencontres Cinéma Nature)

Marina Moshkova, rosyjska reżyserka filmów animowanych, urodzona w 1987 roku. Po studiach na Akademii Sztuki w Sankt Petersburgu, została autorką storyboardu do filmu The Sun Aleksandra Sokurova. W roku 2009 została wyróżniona jako najlepsza studentka na roku.