Tofifest

Newsletter

„78 Days” i „Chłopi” zwyciężają 22. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze!
Zwycięzcą konkursu głównego On Air został film „78 Days” Emiliji Gašič, a konkursu From Poland — „Chłopi” DK Welchman i Hugha Welchmana. Więcej »

Aktor a reżyser – spotkanie po projekcji „Wariatów”
Piątego dnia 22. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze odbyło się spotkanie z reżyserem Janem Jakubem Kolskim oraz aktorami Alicją Stasiewicz i Lechem Mackiewiczem w ramach projekcji „Wariatów” z konkursu From Poland. Więcej »

„Jestem ulepiona z nadziei” – spotkanie z Martyną Wojciechowską
W festiwalową sobotę odbył się pokaz specjalny filmu „Hope” w reżyserii Martyny Wojciechowskiej i Ewy Marcinkowskiej. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

V Masshtabe

In Scale · reż. Marina Moshkova
Rosja 2007, 8’

Mały ptaszek buduje gniazdko i zbiera pokarm dla piskląt. Prowadzi to do nieoczekiwanych konsekwencji na gigantyczną skalę.

Reżyser:Marina Moshkova
Nagrody:Najlepsza Animacja / Best Animation (IFF START Azerbejdżan); Pierwsza Nagroda / 1st Prize (FF Orléan); Specjalne Wyróżnienie Jury / Special Mention of the Jury (Rencontres Cinéma Nature)

Marina Moshkova, rosyjska reżyserka filmów animowanych, urodzona w 1987 roku. Po studiach na Akademii Sztuki w Sankt Petersburgu, została autorką storyboardu do filmu The Sun Aleksandra Sokurova. W roku 2009 została wyróżniona jako najlepsza studentka na roku.