Tofifest

Newsletter

Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze
Grand Prix jubileuszowego Tofifest pojechało do Szwajcarii. Podczas gali zakończenia, specjalne Złote Anioły odebrali Filip Bajon, Aleksandra Popławska i Robert Więckiewicz. Tomasz Ziętek otrzymał Flisaka Tofifest Więcej »

Szósty dzień 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze
Za nami intensywny tydzień filmowych doświadczeń na 20. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze. Wczoraj odbyła się Gala Zamknięcia festiwalu, ale jeszcze dziś możemy cieszyć się wieloma seansami filmowymi Więcej »

Niepokorne Anioły pofrunęły! Znamy laureatów 20. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofiffest. Kujawy i Pomorze
Gala zamknięcia festiwalu odbyła się w sobotę w CKK Jordanki. Specjalne Złote Anioły pofrunęły do Roberta Więckiewicza, Filipa Bajona, Aleksandry Popławskiej. Nagrody otrzymali także Tomasz Ziętek i Maria Dębska. Grand Prix festiwalu zdobył film „Olga” w reżyserii Elie Grappe. Więcej »

Facebook Twitter YouTube Blogspot Myspace

Duck Hunting

Lov na race · reż. Rok Biček
Słowenia 2009, 23’

Dwaj synowie czekają na moment, w którym ich ojciec wyjdzie z więzienia. Razem wybierają się na polowanie na kaczki, jak robili to przed laty. Ale ojciec, zamiast po strzelbę, sięga po łopatę…

Reżyser:Rok Biček
Scenariusz:Rok Biček
Zdjęcia:Simon Tanšek
Montaż:Janez Bricelj
Obsada:Jernej Šugman, Jure Henigman, Rok Štrucelj, Blaž Setnikar, Jošt Štrucelj
Nagrody:Najlepszy Film Studencki / Best Student’s Film (GoEast FF Wiesbaden 2010)

Rok Biček studiował na AGRFT (Akademii Teatru, Radia, Filmu i Telewizji) w Ljubljanie. Jest scenarzystą i reżyserem wielokrotnie nagradzanych filmów krótkometrażowych.