X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Nabór do Jury Młodzieżowego i Studenckiego

Regulamin naboru

 1. Jury Młodzieżowe i Studenckie ocenia filmy znajdujące się w Międzynarodowym Konkursie Głównym na najlepszy pierwszy i drugi film fabularny ON AIR.
 2. Oba składy jurorskie przyznają nagrodę specjalną w postaci dyplomu jednemu, wybranemu filmowi. Dopuszczalne jest przyznanie wyróżnienia specjalnego dodatkowemu filmowi.
 3. Nabór do obu składów jury trwa od 26.09 do 10.10.
 4. Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do jury zostanie w dniu 11.10.
 5. Kryterium wyboru osób do składu obu jury opiera sie na załączeniu napisanej recenzji z dowolnego filmu, znajdującego się w okresie od 1 czerwca 2018 do 10 października 2018 w kinach studyjnych, multipleksach lub na pokazach DKF i innych festiwalach.
 6. Recenzja nie może przekraczać 3000 znaków.
 7. Każdy może przesłać tylko jedną recenzję
 8. Do Jury Młodzieżowego mogą startować uczniowie dowolnych szkół średnich z terenu całego kraju, także ci, którzy zaczęli naukę w szkole średniej 1 września 2018.
 9. Do jury Studenckiego mogą startować studenci dowolnych szkół wyższych z terenu całego kraju, także ci, którzy zaczną studia 1 października 2018.
 10. Udział w Jury jest bezpłatny. Tofifest zapewnia jurorom wejście na wszystkie filmy i wydarzenia towarzyszące festiwalowi.
 11. Niepełnoletnie osoby zakwalifikowane do Jury Młodzieżowego, muszą przedstawić zgodę rodziców na udział w jury i wiążące się z tym nieobecności w szkole (projekcje konkursowe odbywają się w różnych, także dziennych i porannych godzinach).

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest