X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dream Girl

Traumfrau · reż. Oliver Schwarz
Szwajcaria 2012, 20’

Pokazy

22/10, 17:45 · Od Nowa – duża scena

Dirk przez większość życia poszukuje kobiety swoich marzeń. Ma za sobą kilka nieudanych związków i teraz, gdy czuje się już wypalony, spotyka Jenny, miłość swojego życia: na pierwszy rzut oka pasują do siebie idealnie, ale także fundamentalnie się od siebie różnią...

Reżyser:Oliver Schwarz
Scenariusz:Oliver Schwarz
Muzyka:Marcel Vaid
Zdjęcia:Andreas Widmer
Montaż:Stefan Kälin
Obsada:Dirk H.
Nagrody:MFFiA Open Cinema / ISFF Open Cinema – Specjalny wyróżnienie jury / Special Jury Mention (2013); Festiwal Filmów Młodzieżowych w Zurychu / Youth Film Festival Zurich – Najlepszy Film Krótkometrażowy, Nagroda publiczności / Best Short Film, Audience Award (2013)

Oliver Schwarz urodził się w Bernie, w 1986 roku. Od 2003 roku kręci klipy wideo, filmy eksperymentalne, dokumenty i filmy fabularne. W 2005 roku ukończył szkołę biznesu w Bernie. W latach 2008–2012 studiował sztukę i projektowanie w Lucernie. Dream Girl to jego film dyplomowy.

Program 2013

Google Translate