X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Good Night

Good Night · reż. Muriel d’Ansembourg
Anglia 2012, 24’
Polska premiera

Pokazy

23/10, 19:15 · Od Nowa – duża scena

Good Night to intymny portret dwóch nastolatek, które w sekrecie spędzają noc poza domem. To ten moment, gdy dziecięca niewinność musi się zmierzyć z budzącą się seksualnością. Dziewczyny posyłają napotkanym mężczyznom dwuznaczne sygnały, co powoduje zacieranie granic pomiędzy niezobowiązującą zabawą, a groźnym uwodzeniem.

Reżyser:Muriel d’Ansembourg
Scenariusz:Muriel d’Ansembourg
Muzyka:Jody K. Jenkins
Zdjęcia:Arturo Vasquez
Montaż:Una Gunjak
Obsada:Anna Hogarth, Rosie Day, Jay Taylor, Dave Macrae
Nagrody:MFFK w Palm Springs / Palm Springs ISFF – Nagroda jury / Jury Award (2012); Festiwal Kina Niezależnego w Santa Monica, Kalifornia / California Independent FF – Zwycięzca / Winner (2012)

Muriel d’Ansembourg zdobyła dyplom licencjata ze scenopisarstwa na uczelni holenderskiej, a niedawno ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku reżyserii w London Film School. Muriel pracuje obecnie nad scenariuszem do pierwszego filmu pełnometrażowego, a jednocześnie kontynuuje pisanie scenariuszy i kręcenie filmów krótkometrażowych, aby doskonalić swój warsztat.

Program 2013

Google Translate