X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

The Best of Jameson CineFest

Od czasu swojej pierwszej edycji, która miała miejsce w 2004 roku, Międzynarodowy Festiwal Młodego Kina CineFest w Miszkolcu rozpoczął bardzo obiecującą karierę, której uwieńczeniem może być status jednego z największych wydarzeń filmowych w Europie Środkowej. Z roku na rok Jameson CineFest przyciąga tysiące wielbicieli kina i gości, którzy przybywają ze wszystkich zakątków świata.

We wrześniu 2013 r. wspaniale rozwijający się festiwal Jameson CineFest obchodził jubileusz dziesięciolecia. Co roku, w ramach programu oficjalnego konkuruje ze sobą od 15 do 20 najlepszych filmów pełnometrażowych oraz od 40 do 50 filmów krótkometrażowych, dokumentów i animacji. Większość filmów pochodzi z Europy Środkowej, Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Festiwal Jameson CineFest umożliwia jedyny w swoim rodzaju wgląd w panoramę międzynarodowego kina młodych twórców, pokazując widzom najlepsze obrazy filmowe z całego świata.

Program 2013

Google Translate