X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kotoko

Kotoko · reż. Shin’ya Tsukamoto
Japonia 2011, 91’

26.10, 22:00 · Artus Cinema

Wstęp wolny

Kotoko (w tej roli japońska piosenkarka Cocco) — młoda, samotna matka z zaburzeniami umysłowymi — stara się uchronić swojego nowo narodzonego synka przez ponurym losem, jaki czeka go w okrutnym i bezdusznym świecie. Gdziekolwiek nie spojrzy, widzi rzeczy podwójnie. Sprawy zabrnęły już tak daleko, że nie umie odróżnić prawdy od fikcji. Kotoko zostaje oskarżona o znęcanie się nad synem i traci prawo do opieki nad chłopcem, który trafia na wieś do swojej ciotki. Pewnego dnia matka podróżuje samotnie metrem, nucąc przy tym piosenkę. Słyszy to Tanaka, autor bestsellerowych powieści. Jest tak oczarowany jej głosem, że od razu się oświadcza...

Reżyser:Shin’ya Tsukamoto
Scenariusz:Shin’ya Tsukamoto
Muzyka:Cocco
Zdjęcia:Satoshi Hayashi, Shin’ya Tsukamoto
Montaż:Shin’ya Tsukamoto
Obsada:Shin’ya Tsukamoto, Cocco, Eiichi Takahashi, Yûko Nakamura, Hiromi Kuronuma
Producent:Kiyo Joo
Produkcja:Kaijyu Theater, Makotoya
Nagrody:MFF w Wenecji / Venice IFF – Nagroda Główna: Konkurs Horyzonty, Srebrna Mysz / Venice Horizons Award, Mouse d’Argento (2011)

Program 2017

Google Translate