X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kojot

Coyote · reż. Jędrzej Bączyk
Polska 2012, 30’

25.10, 20:00 · Artus Cinema

Wstęp wolny

Adaś obiecał sobie kiedyś, że starci dziewictwo tylko z kobietą, w której się najpierw zakocha. I zakochuje się w pięknej Marysi. Jest bardzo romantyczny — żeby zaimponować dziewczynie zakłada zespół — tak wyszło, że punkrockowy. Okazuje się, że rzeczywistość punkowa jest bardzo trudna dla romantyków…

Reżyser:Jędrzej Bączyk
Scenariusz:Jędrzej Bączyk
Muzyka:Jędrzej Bączyk
Zdjęcia:Tato Kotetishvili
Montaż:Ireneusz Grzyb
Obsada:Alicja Milesi, Michał Kopczyński, Zofia Spandowska, Marcin Cichończyk
Produkcja:Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna, Łódź
Nagrody:Festival Tous Courts, Aix-en-Provence – Grand Prix (2012); Festiwal Dwa Brzegi / TWO RIVERSIDES Film and Art Festival – Niezależny Konkurs Filmów Krótkometrażowych: III miejsce / Independent Short Films Competition: 3rd Prize (2012)

Jędrzej Bączyk jest reżyserem, scenarzystą, grafikiem i muzykiem. W 2005 roku ukończył grafikę na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, w 2011 reżyserię na PWSFTviT w Łodzi. Jest autorem krótkich fabuł i dokumentów.

Program 2017

Google Translate