X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Prometeusz ― B.O.K

Prometeusz ― B.O.K · reż. Krzysztof Kiziewicz
Polska 2014, 4’

28.10, 20:00 · Artus Cinema

Wstęp wolny

Klip promuje album Labirynt Babel (2014) pochodzącego z Bydgoszczy Bisza ― jednego z najciekawszych polskich raperów ― i jego grupy B.O.K. Akcja teledysku rozgrywa się w postapokaliptycznej scenerii wielkiego miasta. W utworze wykorzystano sampel Bemibek ― Podaruj mi trochę słońca.

Reżyser:Krzysztof Kiziewicz
Muzyka:B.O.K
Zdjęcia:Michał Rułka
Montaż:Piotr Krygiel
Obsada:B.O.K, Gabriela Klimek, Jan Klimek, Iga Van der Moeren, Ada Van der Moeren, Mateusz Patynowski, Adrian Skoczyński, Bartosz Kuryło

Krzysztof Kiziewicz — urodzony rok po ogłoszeniu stanu wojennego, z zamiłowania filmowiec i breakdance’owiec, członek kadry artterapeutycznej Monaru Babigoszcz. Jest współtwórcą spektakli teatralnych, teledysków i filmów, twórcą animacji i multimediów do spektakli, projektantem plakatów i autorem instalacji interaktywnych.

Program 2017

Google Translate