X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Night Spinning

Night Spinning · reż. Yi Luo
Niemcy 2017, 5’ · polska premiera

22.10, 18:30 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

Eva podkochuje się w swoim przyjacielu Jacku. Jednak gdy pewnego razu spotyka go przypadkiem w ulubionym barze, jej nadzieja pryska: Jack jest tam z inną kobietą. Wracając do domu, widzi w oddali cienie całującej się pary. Ten obraz długo ją potem prześladuje. Dojrzewa w niej coś bardzo dziwnego, co zakłóca jej postrzeganie rzeczywistości i powoli doprowadza do szaleństwa.

Reżyser:Yi Luo
Scenariusz:Yi Luo
Muzyka:Xin Huang
Animacja:Sarah Schulz, Laura Staab, Janina Putzker, Sabine Volkert, Yi Luo
Producent:Yi Luo
Produkcja:Filmakademie Baden-Württemberg
Nagrody:Nagrody BAFTA dla Filmu Studenckiego / BAFTA Student Film Awards – Shortlist (2017); FFK Open Air w Mińsku / OASFF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017); MFFA Teichung / Teichung IAF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017)

Yi Luo pochodzi z Chin, ale w 2007 roku przeprowadziła się do Niemiec. Od 2015 roku studiuje animację na Filmakademie Baden-Württemberg. Publikuje swoje ilustracje oraz komiksy pod pseudonimem Yinfinity. Night Spinning to jej pierwsza, samodzielnie zrealizowana animacja krótkometrażowa.

Program 2017

Google Translate