X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Corner

Kut · reż. Lucija Mrzljak
Estonia, Chorwacja 2016, 2’

24.10, 20:00 · Kino Centrum

Kup lub zarezerwuj bilet

Życie w narożniku ― w kącie, gdzie spotykają się wszystkie krawędzie ― nie należy do łatwych. Z geometrycznego punktu widzenia wszystko staje się względne, gdy zasady perspektywy i prawa grawitacji zaczynają płatać ci figle.

Reżyser:Lucija Mrzljak
Scenariusz:Lucija Mrzljak
Muzyka:Horret Kuus
Montaż:Jirina Pecova
Animacja:Lucija Mrzljak
Produkcja:Estonian Academy of Arts
Nagrody:FFA Animafest w Zagrzebiu / Animafest, Zagreb – Konkurs Filmów Studenckich / Student Film Competition (2017); FFK w Wiedniu / Vienna Short Festival – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017)

Lucija Mrzljak jest reżyserką filmów animowanych i ilustratorką. Urodziła się w Zagrzebiu w 1990 roku. Studiowała na akademiach sztuk pięknych w Zagrzebiu, Krakowie, Pradze i Tallinnie. Dyplom magisterski z animacji obroniła w Estonii. Była studentką Priita i Olgi Pärnów. Pierwsze szlify w zawodzie animatorki zdobyła w studiu Joonisfilm.

 

Program 2017

Google Translate