X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Oh Lucy!

Oh Lucy! · reż. Atsuko Hirayanagi
Japonia, USA 2017, 95’ · polska premiera

26.10, 15:00 · Cinema City – sala 8

Kup lub zarezerwuj bilet

Setsuko ma wrażenie, że wpadła w pułapkę życia w Tokio, do czasu, gdy jej siostrzenica Mika namawia ją, aby zapisała się na niezwykle oryginalne zajęcia z języka angielskiego. Wymagają one od niej noszenia blond peruki i wcielenia się w rolę Amerykanki o imieniu Lucy. Nowa tożsamość budzi w Setsuko głęboko skrywane emocje, co powoduje, że szybko zakochuje się w swoim nauczycielu Johnie. Po tym jak John nagle znika i przestaje prowadzić zajęcia, Setsuko dowiaduje się, że on i Mika byli parą. Z pomocą swojej siostry Ayako pokonuje połowę globu i dociera na peryferia południowej Kalifornii, aby odnaleźć parę uciekinierów...

Reżyser:Atsuko Hirayanagi
Scenariusz:Atsuko Hirayanagi, Boris Frumin
Zdjęcia:Paula Huidobro
Montaż:Kate Hickey
Obsada:Shinobu Terajima, Josh Harnett, Kaho Minami, Kôji Yakusho, Shioli Kutsana
Producenci:Jessica Elbaum, Atsuko Hirayanagi, Yukie Kito, Han West
Produkcja:Matchgirl Pictures, Gloria Sanchez Productions, Meridian Content
Nagrody:MFF w Cannes / Cannes FF – Nominacje: Grand Prix Tygodnia Krytyków, Złota Kamera / Nominations: Critics' Week Grand Prize, Golden Camera (2017)

Program 2017

Google Translate