X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Tajemnice Silver Lake

Under the Silver Lake · reż. David Robert Mitchell
USA 2018, 139’

28.10, 13:00 · Kino Centrum

33–letni Sam mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca na gry wideo i podglądanie pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? Co kryje się między wersami tekstów największych popowych przebojów? Jaki przekaz zaszyfrowano na stronach undergroundowych komiksów? Pewnego dnia jego piękna sąsiadka znika bez śladu. Aby ją odnaleźć, Sam wyrusza w pełną przygód podróż po Mieście Aniołów.

Reżyser:David Robert Mitchell
Scenariusz:David Robert Mitchell
Muzyka:Rich Vreeland
Zdjęcia:Mike Gioulakis
Montaż:Julio Perez IV
Obsada:Andrew Garfield, Riley Keough, Topher Grace, Callie Hernandez, Zosia Mamet
Producenci:Chris Bender, Michael De Luca, Adele Romanski, Jake Weiner
Produkcja:Vendian Entertainment, Stay Gold Features, Good Fear Film + Management, Michael De Luca Productions, PASTEL, UnLTD Productions, Salem Street Entertainment, Boo Pictures
Dystrybucja:Gutek Film
Nagrody:FF w Cannes / Cannes FF – Selekcja Oficjalna / Official Selection (2018)

Program 2018

Google Translate