X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

III

III · reż. Marta Pajek
Polska 2018, 12’

24.10, 20:00 · Cinema City — sala 8

Kobieta i mężczyzna w średnim wieku spotykają się w poczekalni i natychmiast się do siebie zbliżają. On pomaga jej zdjąć ciężkie, czarne futro, pod którym jest naga. Tak rozpoczyna się prowadzona przez nich gra, polegająca na obopólnym uwodzeniu i wzajemnym obnażaniu. Z czasem staje się ona coraz bardziej brutalna…

Reżyser:Marta Pajek
Scenariusz:Marta Pajek
Muzyka:Aleksandra Gryka
Animacja:Marta Pajek, Małgorzata Mianowska, Aleksander Sobek, Mateusz Frank, Agata Staszczuk, Grzegorz Flaga, Marta Iwańska
Produkcja:Animoon
Dystrybucja:New Europe Film Sales
Nagrody:FF w Cannes / Cannes FF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2018); Krakowski FF / Krakow FF – Srebrny Lakonik: Najlepszy Polski Film Animowany / Silver Hobby Horse: Best Polish Animated Film (2018)

Marta Pajek urodziła się w 1982 roku w Kielcach. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Jerzego Kuci, specjalizując się w filmie animowanym. W ramach wymiany studiowała w Turku Arts Academy w pracowni Priita Pärna. Jest autorką krótkometrażowych filmów animowanych.

Program 2018

Google Translate