X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Black Dog

Black Dog · reż. Joshua Dean Tuthill
USA 2017, 15’

23.10, 15:00 · Cinema City — sala 6

Akcja Black Dog, w którym wykorzystano archiwalne nagrania i animację poklatkową, rozgrywa się w okresie społecznych i politycznych napięć lat 60. Dwóch braci musi zmierzyć się z nagłą stratą rodziców. Jeden tonie w mrokach trudnego małżeństwa, podczas gdy drugi musi znaleźć ucieczkę przed złem, które pochłania jego rodzinę.

Reżyser:Joshua Dean Tuthill
Scenariusz:Joshua Dean Tuthill
Muzyka:Jeremy Santiago Horseman
Animacja:Joshua Dean Tuthill
Producent:Joshua Dean Tuthill
Nagrody:FF Black Maria w New Jersey / Black Maria FF in New Jersey – Nagroda Jury / Jury’s Choice Award (2017); 7. MFF StopTrik / 7th StopTrik IFF – Polska Nagroda Studencka / Polish Student Award (2017)

Joshua Dean Tuthill ― jego twórczość oscyluje wokół podświadomych egzystencjalnych narracji, z naciskiem na interakcję człowieka z otaczającym go światem. Jego najnowsze dzieło było pokazywane zarówno w kraju, jak i za granicą, w tym na festiwalach decydujących o kwalifikacji do Oscarów.

Program 2018

Google Translate