X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Botanica

Botanica · reż. Noël Loozen
Holandia 2017, 13’

26.10, 15:00 · Cinema City — sala 6

Pracownik centrum ogrodniczego boi się, że może być bezpłodny. Wstyd Zaczyna go ograniczać, kiedy kobieta, która jest miłością jego życia, coraz bardziej pragnie zajść w ciążę. Mężczyzna czuje, że oddalają się od siebie. Podejmuje bardzo nietypową decyzję — chowa dumę do kieszeni, by pozwolić ich miłości zwyciężyć.

Reżyser:Noël Loozen
Scenariusz:Joeri Kloppert, Noël Loozen
Muzyka:Sjam Sjamsoedin
Zdjęcia:Tim Kerbosch
Montaż:Mieneke Kramer
Obsada:Guido Pollemans, Sytske van der Ster, Jiri Loozen, Olivia Lonsdale, Victor Peeters
Producent:Gijs Kerbosch
Dystrybucja:Some Shorts
Nagrody:Warszawski FF / Warsaw FF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017); FF w Eindhoven / Eindhovens FF – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2017)

Noël Loozen to wszechstronnie utalentowany artysta. W ciągu kilku ostatnich lat obszar jego zainteresowań przesunął się z fotografii w kierunku reżyserii. Jego drugi film krótkometrażowy Spoetnik dostał się do konkursu Generation 14+ na Berlinale w 2016 roku i otrzymał wiele nagród. Noël jest aktualnie w trakcie kręcenia swojego pierwszego pełnometrażowego filmu dla telewizji pt. Limburgia.

Program 2018

Google Translate