X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Animal Behaviour

Animal Behaviour · reż. David Fine, Alison Snowden
Kanada 2018, 14’

22.10, 20:15 · Kino Centrum

Mierzenie się z tym, co przychodzi naturalnie, nie jest proste, zwłaszcza jeśli chodzi o zwierzęta. W Animal Behaviour piątka zwierząt regularnie spotyka się na terapii grupowej, prowadzonej przez psiego psychoterapeutę, dra Clementa, gdzie rozmawiają o swoich wewnętrznych lękach. Animacja.

Reżyser:David Fine, Alison Snowden
Scenariusz:David Fine, Alison Snowden
Muzyka:Judith Gruber-Stitzer
Obsada:Ryan Beil, Taz Van Rassel, Leah Juel, Andrea Libman
Producent:Michael Fukushima
Produkcja:National Film Board of Canada
Nagrody:Oscar / Academy Award – nominacja: Najlepszy Animowany Film Krótkometrażowy / nomination: Best Animated Short Film (2019); Canadian Screen Awards – Najlepsza Animacja Krótkometrażowa / Best Animated Short (2019)

Alison Snowden i David Fine to para twórców nagrodzonych Oscarem. Mają na swoim koncie wiele filmów krótkometrażowych, seriali animowanych i reklam. Pracują wspólnie, od kiedy spotkali się w Londynie w szkole filmowej. Obecnie działają w Vancouver. Animal Behaviour to ich najnowszy film.

Program 2019

Google Translate