X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zgniłe uszy

Rotten Ears · reż. Piotr Dylewski
Polska 2019, 60’ · pokaz przedpremierowy

21.10, 17:00 · Cinema City — sala 8

Zgniłe uszy to opowieść o wczesnym kryzysie małżeńskim, spowodowanym niespełnionymi oczekiwaniami i brakiem komunikacji. Janek i Marzena mierzą się ze swoimi najskrytszymi demonami pod okiem niekonwencjonalnego terapeuty, któremu plan terapii wymyka się spod kontroli. Rzeczywistość wydaje się zacierać, a tłumione pretensje i niedopowiedzenia obrócą się przeciwko bohaterom.

Reżyser:Piotr Dylewski
Scenariusz:Piotr Dylewski, Magdalena Celmer
Muzyka:Krzysztof Kaliski
Zdjęcia:Grzegorz Hartfiel
Montaż:Maciej Bruno Sosnowski
Obsada:Magdalena Celmer, Mikołaj Chroboczek, Piotr Choma, Paulina Komenda, Michał Majnicz
Nagrody:Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” / “The Young and Cinema” Koszalin Debut Film Festival – Najlepszy Scenariusz / Best Script (2019)

Piotr Dylewski studiował psychologię, a następnie reżyserię na WRiTV UŚ w Katowicach. Jest miłośnikiem kickboxingu, czarnego humoru oraz zupy tom yum. W wolnych chwilach odkrywa możliwości produkcji interaktywnych (Palenie zabija, Przyjmij brak). Współpracował z artystami różnych dziedzin, m.in. produkując How Culture Works Tymka Borowskiego. Jako reżyser zamierza zmierzyć się z każdym gatunkiem filmowym.

Wybrana filmografia:

  • 2019 – Zgniłe uszy / Rotten Ears
  • 2016 – Konstruktor / Constructor (short)
  • 2015 – Palenie zabija / Smoking Kills (short)

Program 2019

Google Translate