X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Był sobie pies 2

A Dog’s Journey · reż. Gail Mancuso
USA 2019, 108’

26.10, 10:00 · CKK Jordanki

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego właściciela, Ethana, nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką ― CJ. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją własnym ciałem przed rozbrykanym koniem. Z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania stawiane przed Baileyem też stają się coraz większe, tym bardziej, że dziewczynka wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu, raz nawet jako suczka. Bo jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Reżyser:Gail Mancuso
Scenariusz:W. Bruce Cameron, Maya Forbes, Cathryn Michon, Wallace Wolodarsky
Muzyka:Mark Isham
Zdjęcia:Rogier Stoffers
Montaż:Robert Komatsu
Obsada:Josh Gad, Dennis Quaid, Kathryn Prescott, Marg Helgenberger, Betty Gilpin, Henry Lau
Producent:Gavin Polone
Produkcja:DreamWorks, Walden Media, Amblin Entertainment, Reliance Entertainment, Alibaba Pictures, Pariah, Amblin Partners, Alibaba Pictures Group, Universal Pictures
Dystrybucja:Monolith Films

Program 2019

Google Translate