X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Watermelon Juice

Suc de síndria · reż. Irene Moray
Hiszpania 2019, 22’ · polska premiera

24.10, 15:00 · Kino Centrum

Barbara i Pol spędzają kilka dni wakacji w domu na łonie natury z grupą przyjaciół. Chcą się dobrze bawić i znaleźć spokojną przestrzeń, gdzie mogą cieszyć się intymnością. Przy wsparciu ze strony Pola, pośród natury, płacząc i się śmiejąc, Barbara wyleczy stare rany i na nowo zdefiniuje swoją seksualność.

Reżyser:Irene Moray
Scenariusz:Irene Moray
Muzyka:Nico Roig
Zdjęcia:Irene Moray
Montaż:Ana Pfaff
Obsada:Elena Martín, Max Grosse Majench
Producenci:Miriam Porté, Gerard Marginedas
Produkcja:Distinto Films
Dystrybucja:Marvin&Wayne
Nagrody:Berlinale – oficjalna selekcja / official selection (2019); FF w Medinie / Medina FF – Specjalna Nagroda Jury, Roel: Najlepsza Aktorka / Special Jury Award, Roel: Best Actress (2019)

Irene Moray (1992) jest fotografką i reżyserką pochodzącą z Barcelony. W 2012 roku przeniosła się do Berlina i przez trzy lata współpracowała z kolektywem the—family. Obecnie pracuje jako fotograf w różnych agencjach oraz produkcjach i wydawnictwach, m.in. i-D, Dream Magazine, S.C.P.F., Distinto Films czy Erika Lust.

Program 2019

Google Translate