X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Tak jest dobrze

It’s Good Like That · reż. Marcin Sauter
Polska 2019, 23’

25.10, 17:20 · Kino Centrum

Nikodem jest zawodowym fotografem przyrody. Obserwujemy jego wędrówkę, nie wiedząc czy to świat rzeczywisty, wspomnienia z poprzednich wypraw czy projekcja wyobraźni. Mężczyzna przeżył tragedię, której fragmenty oglądamy w retrospekcjach. Kłótnia, zapłakana żona w samochodzie, zasypiający w pokoju dziecinnym syn…

Reżyser:Marcin Sauter
Scenariusz:Marcin Sauter
Muzyka:Raphael Rogiński
Zdjęcia:Marcin Sauter
Montaż:Tymoteusz Wiskirski
Obsada:Adam Woronowicz, Karolina Gruszka
Produkcja:Studio Munka SFP
Nagrody:FF w Gdyni / Gdynia FF – oficjalna selekcja / official selection (2019); Krakowski FF / Krakow FF – oficjalna selekcja / official selection (2019)

Marcin Sauter to fotograf, operator i reżyser filmowy. Urodził się w 1971 roku w Bydgoszczy. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, autor kilkudziesięciu indywidualnych wystaw fotograficznych. Wykłada w Szkole Wajdy. Twórca Fundacji Bydgoska Kronika Filmowa.

Program 2019

Google Translate