X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

All Inclusive

All Inclusive · reż. Teemu Nikki
Finlandia 2018, 15’ · polska premiera

23.10, 20:00 · Cinema City — sala 8

Kalervo przez całe życie był kiepski w bronieniu się, ale gdy spotkał Annukkę — kobietę, która go pokochała — otrzymał od niej dar, który wszystko zmienił.

Podobnie jak wiele poprzednich realizacji Nikkiego, All Inclusive może być interpretowany na wiele sposobów, jednak jest to przede wszystkim film o sile, miłości i zmianie. Gdybyś mógł naprawić małe krzywdy, jakich doznałeś w swoim życiu, jak daleko byś się posunął?

Reżyser:Teemu Nikki
Scenariusz:Teemu Nikki
Muzyka:Janne Huttunen
Zdjęcia:Jarmo Kiuru
Montaż:Teemu Nikki
Obsada:Lauri Maijala, Hannamaija Nikander
Producent:Jani Pösö
Dystrybucja:Premium Films
Nagrody:FF w Cannes / Cannes FF – nominacja: Złota Palma – Najlepszy Film Krótkometrażowy / nomination: Palme d\\\'Or – Best Short Film (2019)

Teemu Nikki to płodny, wielokrotnie nagradzany reżyser-samouk, urodzony w 1975 roku. Jego ostatni film pełnometrażowy, Euthanizer, święcił triumfy na festiwalach i w 2019 roku był oficjalnym fińskim kandydatem do Oscara. Nikki wyreżyserował także wiele krótkich metraży, docenianych na przeglądach na całym świecie. Ma także na koncie popularne seriale telewizyjne.

Program 2019

Google Translate