X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Wielkie kłamstewka: sezon 2, odcinki 1 i 2

Big Little Lies · reż. Andrea Arnold
USA 2019, 93’

25.10, 17:00 · Artus Cinema

Wstęp wolny

Drugi sezon nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach.

W spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii, wszystko wydaje się być takie samo. Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne. Noc szkolnej zbiórki zmieniła jednak wszystko. Stworzyła społeczność zwaną „Monterey Five”. Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stają się sobie bliskie i starają się poskładać na nowo fragmenty zrujnowanego życia. Stworzony przez Davida E. Kelleya serial oparty na popularnej powieści autorstwa Liane Moriarty powraca w siedmioodcinkowym drugim sezonie. Bada on naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa.

Reżyser:Andrea Arnold
Scenariusz:David E. Kelley
Zdjęcia:Jim Frohna
Montaż:Mags Arnold, Dino Jonsäter, Maxime Lahaie, Tom Randaxhe Jacob Secher Schulsinger
Obsada:Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern, Zoë Kravitz
Producent:David Auge
Produkcja:Home Box Office (HBO), Crazyrose, David E. Kelley Productions, Hello Sunshine, Blossom Films

Program 2019

Google Translate