X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Regulamin koncertu Gali Zamknięcia MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze: Music. The Superpower

  1. Organizatorem jest FUNDACJA BIURO KULTURY, z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a/2 w Toruniu, 87-100, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325.
  2. Koncert Gali Zamknięcia MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze: „Music. The Superpower”  (zwany dalej „Koncertem”) odbywa się w dniu 3.07.2021 r. o g. 19.00, w ramach zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Kujawy i Pomorze w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, ul. Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń.
  3. Osoby uczestniczące w koncercie zwane są dalej „Uczestnikami”, a każdy z osobna - „Uczestnikiem”. Uprawnienie Uczestnika do wstępu na teren Koncertu określa niniejszy regulamin, a warunkiem jest posiadanie przez niego ważnego biletu oraz okazanie go przy wejściu na teren Koncertu wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość uczestnika takim, jak dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna/ studencka, inny dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument zaopatrzony w wizerunek osoby (zdjęcie) oraz adres zamieszkania.
  4. Zakup biletu oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad uczestnictwa w Koncercie.
  5. Do wejścia na Koncert uprawniają wyłącznie oryginalne bilety zakupione w oficjalnych miejscach sprzedaży. Zakupienie biletu u osób postronnych powoduje ryzyko nabycia biletu podrobionego, który nie uprawnia do wejścia na Koncert.
  6. W Sali, w której odbywać się będzie koncert, obowiązują wyłącznie numerowane miejsca siedzące.
  7. Bilety na Koncert sprzedawane są w cenie: 60 zł
  8. Nie można dokonać zwrotu biletu.
  9. Nie będą wydawane duplikaty biletów
  10. Sprzedaż jest ograniczona ilością nakładu biletów.
  11. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyny.
  12. Sprzedaż biletów odbywa się na stronie Festiwalu pod adresem https://bilety.tofifest.pl/
  13. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu, broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, opakowań szklanych, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.
  14. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu: kamery, a także innego rodzaju sprzętu nagrywającego audio-wideo, z wyjątkiem aparatów zamieszczonych w telefonach komórkowych.
  15. Filmowanie i fotografowanie profesjonalnym sprzętem fotograficznym (za wyjątkiem telefonów komórkowych) jest zabronione.
  16. Zabrania się wnoszenia na Teren Koncertu, a także posiadania przez Uczestników podczas Koncertu instrumentów muzycznych oraz jakichkolwiek przedmiotów, które mogą zakłócać przebieg Koncertu zgodnie ze scenariuszem.
  17. Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia wejścia na Koncert osobom nietrzeźwym, znajdującym się pod wpływem narkotyków lub zachowującym się agresywnie.
  18. Przed wejściem na Koncert Uczestnik zobowiązany jest do pozostawienia w szatni okrycia (płaszcza, kurtki) oraz dużych toreb, plecaków itd.
  19. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za cenne przedmioty pozostawione w szatni ani za kradzieże na terenie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.
  20. W Sali, na której odbywa się koncert, obowiązuje całkowity zakaz konsumpcji oraz spożywania napojów za wyjątkiem wody mineralnej w opakowaniu plastikowym.
  21. Na terenie całego obiektu, w którym odbywa się Koncert, obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych.
  22. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Koncertu.
  23. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w momencie ich ogłoszenia lub przekazania Nabywcy.
  24. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku ze sprzedażą biletów jest Fundacja Biuro Kultury, z siedzibą w Toruniu przy ulicy Ducha Św. 2a/2 (87-100). Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do zrealizowania usługi sprzedaży biletów oraz ich weryfikacji podczas wydarzenia.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest