X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Zapytania ofertowe

Toruń, dnia 27 września 2019 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na na usługę w zakresie oprawy identyfikacji graficznej, materiałów reklamowych i video Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który odbędzie się w Toruniu w dniach 19–27 października 2019 r.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na usługę w zakresie oprawy identyfikacji graficznej, materiałów reklamowych i video Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest, który odbędzie się w Toruniu w dniach 19–27 października 2019 r. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 02.10.2019 r. do godz. 12:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

Toruń, dnia 4 września 2019 r.

Informacja o zamiarze udzielenia zamówienia na przewóz gości 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest.

Zapraszamy Państwa do złożenia oferty cenowej na przewóz gości 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Oferta powinna być przesłana na adres poczty elektronicznej: contact@tofifest.pl lub dostarczona osobiście do siedziby Fundacji Biuro Kultury (ul. Św. Ducha 2a/2, 87-100 Toruń) nie później niż do dnia 10.09.2019 r. do godz. 10:00. Ponadto oferta powinna zostać przedstawiona zgodnie z Załącznikiem nr 1 — Formularz ofertowy. Poniżej szczegóły powyższego zapytania:

  1. Zapytanie ofertowe
  2. Formularz ofertowy

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest