X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Regulaminy

Regulamin sprzedaży biletów

 1. Organizatorem sprzedaży jest FUNDACJA BIURO KULTURY, z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a/2 w Toruniu, 87-100, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325.
 2. Bilety będzie można nabywać w kasach Festiwalu w Centrum Festiwalowym (Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Al. Solidarności 1-3) oraz w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa (ul. Gagarina 37a, 87-100 Toruń), począwszy od dnia 15 października 2016 r.
 3. Nie można dokonać zwrotu biletu.
 4. Ceny biletów wynoszą:
  1. 12 zł — ulgowy (bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, doktorantom, posiadaczom Karty Absolwenta UMK oraz emerytom i rencistom),
  2. 14 zł — normalny,
  3. 8 zł — bilet grupowy, po wcześniejszym umówieniu (Żaneta Sarnecka: zaneta@tofifest.pl), dla grup zorganizowanych liczących co najmniej 20 osób; wstęp na pokaz dla opiekuna grupy jest bezpłatny.
 5. Rezerwacji biletów dokonywać można — w miarę dostępności miejsc na salach kinowych — w Centrum Festiwalowym (Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Al. Solidarności 1-3) oraz w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa (ul. Gagarina 37a, 87-100 Toruń) osobiście oraz internetowo, poprzez formularz na stronie internetowej Bilety24, na dany dzień oraz dzień następny, z zastrzeżeniem ich osobistego odbioru najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem danego pokazu. Po upływie tego czasu rezerwacje zostaną anulowane.
 6. Rezerwacje osobiste przyjmowane będą począwszy od dnia 15 października 2016 r. do 23. października 2016 r. w godzinach otwarcia kas festiwalowych (od 10.00 – do momentu rozpoczęcia się ostatniego seansu).
 7. Osoba zarejestrowana w systemie rezerwacji internetowych może dokonać rezerwacji 4 biletów na każdy z seansów festiwalowych.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie sił od niego niezależnych, które mogą spowodować awarię systemu rezerwacji internetowych.
 9. Osoba dokonująca rezerwacji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia. Dane osobowe osób dokonujących kupna nie będą przekazane innym stronom bez ich zgody i wiedzy. Administratorem danych osobowych osób dokonujących rezerwacji jest serwis Bilety24.
 10. Rejestracja w systemie rezerwacji internetowych równoważna jest z automatyczną zgodą na warunki niniejszego regulaminu.
 11. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży oraz rezerwacji biletów w każdej chwili bez podania przyczyn.
 12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Festiwalu.

Regulamin sprzedaży zestawów biletowych

 1. Organizatorem sprzedaży jest Fundacja Biuro Kultury z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a w Toruniu, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325.
 2. Zestawy można nabywać wyłącznie w Centrum Festiwalowym (CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń), począwszy od dnia 15 października 2016 r.
 3. Sprzedaż jest ograniczona ilością nakładu zestawów.
 4. Ceny zestawów biletowych wynoszą: 50 zł — Moje 5, 75 zł — Moje 10.
 5. Zestawy biletowe („Moje 5” oraz „Moje 10”) upoważniają do wejścia na określoną w nazwie zestawu ilość pokazów filmowych w ramach 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w miarę dostępnych miejsc, z koniecznością odbierania bezpłatnych wejściówek w kasach kin najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem wybranego seansu.
 6. Zestawy biletowe („Moje 5” i „Moje 10”) nie uprawniają do wstępu na wydarzenia specjalne 14. edycji MFF Tofifest (koncert otwarcia festiwalu: Steve Nash & Film Orkiestra, gościnnie Tomasz Organek i Natalia Nykiel oraz koncert zamknięcia festiwalu: Tribute to David Bowie: Brodka, Natalia Przybysz, Tymon Tymański, Skubas, Tomek Makowiecki).
 7. Zestawy biletowe nie uprawniają do bezpłatnego lub ulgowego wstępu na festiwalowe wydarzenia specjalne.
 8. Posiadacze zestawów są uprawnieni do wybranych zniżek w menu Klubu Festiwalowego — więcej informacji w serwisie internetowym www.tofifest.pl.
 9. Zestaw jest imienny — jest wystawiony na imię i nazwisko osoby zamawiającej.
 10. Korzystający z zestawu może odebrać tylko jedną bezpłatną wejściówkę na dany pokaz filmowy.
 11. Nie można przepisać zestawu na inną osobę.
 12. Nie można dokonać zwrotu zestawu.
 13. Nie są wydawane duplikaty zestawów.
 14. Rezerwacji bezpłatnych wejściówek przysługujących posiadaczom zestawów dokonywać można — w miarę dostępności miejsc — w Centrum Festiwalowym (CKK Jordanki, al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń) oraz w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, (ul. Gagarina 37a, 87-100 Toruń) osobiście oraz internetowo, poprzez formularz na stronie Dystrybutora na dany dzień oraz dzień następny, z zastrzeżeniem obowiązku ich osobistego odbioru najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem danego pokazu. Po upływie tego czasu rezerwacje zostaną anulowane.
 15. Rezerwacje internetowe biletów odbywają się za pośrednictwem DialCom24 Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kanclerskiej 15 w Poznaniu, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań — Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000306513, NIP 781-173-38-52, REGON 634509164, prowadzącą dystrybucję biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe za pośrednictwem Systemu, zwaną dalej Dystrybutorem.
 16. Rezerwacje osobiste przyjmowane są od 15 października 2016 r. do 23 października 2016 r. w godzinach otwarcia kas festiwalowych — od godziny 10.00 do momentu rozpoczęcia ostatniego seansu.
 17. Osoba zarejestrowana w systemie rezerwacji internetowych może dokonać rezerwacji 4 biletów na każdy z seansów festiwalowych z zastrzeżeniem obowiązku osobistego odbioru bezpłatnej wejściówki przy okazaniu dokumentu uprawniającego do jej odbioru (1 zestaw = 1 wejściówka). Przy odbiorze większej ilości wejściówek należy okazać odpowiednią ilość zestawów.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie sił od niego niezależnych, które mogą spowodować awarię systemu rezerwacji internetowych.
 19. Osoba dokonująca rezerwacji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia. Administratorem danych osobowych osób dokonujących rezerwacji jest Dystrybutor.
 20. Dane osobowe osób dokonujących rezerwacji nie będą przekazane innym Stronom bez ich zgody i wiedzy.
 21. Rejestracja w systemie rezerwacji internetowych równoważna jest z automatyczną zgodą na warunki niniejszego regulaminu.
 22. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.
 23. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Festiwalu.

Regulamin sprzedaży karnetów

 1. Organizatorem sprzedaży jest FUNDACJA BIURO KULTURY, z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 2a w Toruniu, 87-100, KRS 0000256070, NIP 9562172917, REGON 340168325.
 2. Karnety będzie można nabywać wyłącznie w Centrum Festiwalowym (Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń), począwszy od dnia 15 października 2015 r.
 3. Ceny karnetów zakupionych w Centrum Festiwalowym wynoszą:
 4. 140 zł — ulgowy (karnety ulgowe przysługują uczniom, studentom, doktorantom, posiadaczom Karty Absolwenta UMK, emerytom i rencistom),
 5. 160 zł — normalny.
 6. Sprzedaż jest ograniczona ilością nakładu karnetów.
 7. Karnety upoważniają do wejścia na wszystkie seanse filmowe 14. MFF Tofifest w miarę dostępnych miejsc na sali, z koniecznością odbierania bezpłatnych wejściówek w kasach kin najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem wybranego seansu.
 8. Karnet nie upoważnia do wstępu na wydarzenia specjalne 14. edycji MFF Tofifest.
 9. Posiadacze karnetów będą uprawnieni do wybranych zniżek na imprezy organizowane przez oficjalny Klub Festiwalowy oraz wybranych zniżek w menu Klubu Festiwalowego — informacje w serwisie internetowym www.tofifest.pl.
 10. Karnet jest imienny — zostanie wystawiony na imię i nazwisko osoby zamawiającej.
 11. Nie można przepisać karnetu na inną osobę.
 12. Nie można dokonać zwrotu karnetu.
 13. Nie będą wydawane duplikaty karnetów.
 14. Rezerwacji bezpłatnych wejściówek, przysługujących posiadaczom karnetów, dokonywać można — w miarę dostępności miejsc na salach kinowych — w Centrum Festiwalowym oraz w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, ul. Gagarina 37A), osobiście oraz poprzez formularz na stronie internetowej Bilety24.pl, na dany dzień oraz dzień następny, z zastrzeżeniem ich osobistego odbioru najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem danego pokazu. Po upływie tego czasu rezerwacje zostaną anulowane.
 15. Rezerwacje osobiste przyjmowane będą począwszy od dnia 15 października 2016 r. do 23 października 2016 r. w godzinach otwarcia kas festiwalowych (od 10.00 – do momentu rozpoczęcia się ostatniego seansu).
 16. Osoba zarejestrowana w systemie rezerwacji internetowych może dokonać rezerwacji 4 biletów na każdy z seansów festiwalowych z zastrzeżeniem osobistego odbioru bezpłatnej wejściówki przy okazaniu dokumentu uprawniającego do jej odbioru (1 karnet = 1 wejściówka). Przy odbiorze większej ilości wejściówek należy okazać odpowiednią ilość zestawów/karnetów.
 17. Osoba zarejestrowana w systemie rezerwacji internetowych może dokonać rezerwacji 4 biletów na każdy z seansów festiwalowych, z zastrzeżeniem konieczności osobistego odbioru bezpłatnej wejściówki przy okazaniu dokumentu uprawniającego do jej odbioru (1 karnet = 1 wejściówka). Przy odbiorze większej ilości wejściówek należy okazać odpowiednią ilość karnetów.
 18. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie sił od niego niezależnych, które mogą spowodować awarię systemu rezerwacji internetowych.
 19. Osoba dokonująca kupna karnetu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do wykonania zamówienia. Dane osobowe osób dokonujących kupna nie będą przekazane innym stronom bez ich zgody i wiedzy. Administratorem danych osobowych osób dokonujących rezerwacji jest serwis Bilety24.
 20. Rejestracja w systemie sprzedaży internetowej jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na postanowienia niniejszego regulaminu.
 21. Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.
 22. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie festiwalu.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest