X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Kosmiczna Dystopia 2033. Premiera w niedzielę

W niedzielę, w samo południe wyjątkowa premiera filmu stworzonego podczas Tofifest'2015. W październiku, podczas 13. edycji Festiwalu odbyły się już po raz siódmy, wyjątkowe warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży! W tym roku Filmogranie! wyruszyło z wyprawą na Księżyc i tam nagrywało swoje przygody.

" Tymczasem w odległej galaktyce...". Najbardziej nieszablonowe w kraju warsztaty filmowe dla dzieciaków, z których jesteśmy dumni, tym razem zawiodły nas w komos. Dzięki wspaniałym ludziom ze Stowarzyszenia Sztuka Cię Szuka mamy kolejny po-Filmograniowy film.

Nie będziemy silili się na własne zaproszenie. Znacznie lepiej zrobią to słowa twórców Filmogrania'2015: Nawet najstarsi futurolodzy nie byli w stanie przewidzieć następstw niefortunnych decyzji, podjętych przez przedstawicieli Kongresu Zjednoczonych Sił Zbrojnych Kosmosu i Magmy w odległym roku 2030... Wywołane przez Kongres załamanie czasoprzestrzenne roku 2031 pogrążyło świat w chaosie i intergalaktycznej biedzie. Pętle czasowe nowego kosmicznego układu świata zaczęły zaciskać się coraz bardziej.

Tymczasem w odległej galaktyce, w utajnionym, odizolowanym i pilnie strzeżonym przez Front Wyzwolenia Tlenu i Azotu INSTYTUCIE KSZTAŁCENIA KOSMICZNYCH KADETÓW, grupa młodych uczniów, wybranych przez Los i Mistrza, pilnie trenowała, każdego dnia doskonaląc swe umiejętności, nabywając mocy parapsychicznych i rozwijając dialog z obcymi cywilizacjami...

Organizatorzy Filmogrania: Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest, Stowarzyszenie Sztuka Cię Szuka
Partnerzy: Fundacja Fabryka UTU, Domkultury! Bydgoskie Przedmieście, PAK Toruń, Cukiernia Lenkiewicz

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest