X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Toruń Short Film Festival 2011

Toruń Short Film Festival (TSFF) jest pierwszą platformą festiwalową w Polsce w całości poświęconą prezentacji filmów krótkometrażowych.

Co roku organizatorzy organizują konkurs filmów polskich, podczas którego widzowie wybierają najlepszą produkcję. TSFF obejmuje także przeglądy tematyczne, prezentacje dorobku artystów oraz spotkania z twórcami filmów i wydarzenia specjalne. Zamykający toruński rok filmowy festiwal jest krótkim przewodnikiem po dynamicznie zmieniającym się świecie filmów krótkometrażowych oraz doskonałym uzupełnieniem programów Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest i toruńskich kin.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o zmianach w świecie krótkich filmów i co ten świat ma do zaoferowania, powinieneś przybyć do Kina Centrum w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej (ul. Wały gen. Sikorskiego 13) w pierwszy weekend grudnia. Przygotowujemy wiele godzin krótkich pokazów pełnych prawdziwych pereł, w tym filmów dokumentalnych, animacji i kina eksperymentalnego.

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest