X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Dustin Hoffman i Emma Thompson jako rodzica Adama Sandlera i Bena Stillera

Paparazzi złapali Emmę Thompson na planie nowego filmu Noah Baumbacha. W okrytym tajemnicą, kręconym w Nowym Jorku filmie Thompson wraz z Dustinem Hoffmanem mają zagrać rodziców postaci w jakie wcielają się Adam Sandler i Ben Stiller.

Noah Baumbach, znany z prezentowanej w konkursie głównym Tofifest "Frances Ha", zazwyczaj otacza swoje nowe projekty tajemnicą, starajac się by szczegóły nie wychodziły poza plan. Tak jest z "Yen Din Ka Kissa", wszystko co wiemy to "zdobycze wywiadu".

Ze szczątkowych wieści podanych przez Telegraph.co.uk wiemy, że film "opowiada historię rodziny, której czonkowie nie utrzymują ze soba kontaktów. Rodzina przybywa do Nowego Jorku by wspólnie przygotować wystawę retrospektywną artysty i patriarchy rodu, Harolda". Nazwa "Yen Din Ka Kissa" oznacza w języku hindi "opowieść o jednym Dniu". A co tam robi Sandler i Stiller?

Adam Sandler i Ben Stiller zagrają dwóch braci. Stiller, który ostatnio wystąpił w sequelu kultowego komediowego "Zoolander", wcześniej pracował z Baumbach w filmie "While We Are Young".

Według informatorów gazety, rolę ojca obu "chłopców" zagra Dustin Hoffman, a matki - Emma Thompson.

PS: Niektóre media donoszą, że film ma drugą nazwę "The Meyerowitz Stories".

(fot. The Telegraph, autor NN, pseudo: Rex)

W tym dziale również

Google Translate

Aktualności Tofifest