X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Love Building

Love Building · reż. Iulia Rugină
Rumunia 2013, 85’

Pokazy

25/10, 11:00 · Kino Centrum

Love Building to obóz, który powstał z myślą o naprawie nieszczęśliwych związków. W programie bierze udział 14 par, które mają 7 dni na naprawę swojego życia uczuciowego. Problem w tym, że przydzielono im 3 trenerów mających własne problemy emocjonalne, co powoduje, że sytuacja powoli wymyka się spod kontroli... W ciągu kolejnych sześciu dniu cała grupa przechodzi szereg różnych prób. Dla obserwatora z zewnątrz te ćwiczenia mogą się wydawać dość nowatorskie, ale trudno sobie wyobrazić coś bardziej intymnego... Pozostaje tylko jedno pytanie, które wciąż unosi się nad nieustannym poszukiwaniem „szczęśliwego zakończenia”: „Czy miłość można naprawić w zaledwie 7 dni?”.

Reżyser:Iulia Rugină
Scenariusz:Ana Agopian, Oana Rasuceanu, Iulia Rugina
Muzyka:Mihai Dobre, Alex Pop
Zdjęcia:Marius Iacob
Montaż:Iulia Rugina, Maria Florentina Zaharia
Obsada:Dorian Boguta, Dragos Bucur, Eugen Lumezianu, Alexandru Papadopol, Ion Rusu
Nagrody:B-EST (Bukareszt) – Nagroda Publiczności, Specjalne Wyróżnienie Jury / Audience Award, Special Mention (2013)

Iulia Rugină urodziła się w Bukareszcie, w 1982 roku. Studiowała reżyserię filmową na Państwowym Uniwersytecie Sztuki Teatralnej i Filmowej im. I.L. Caragiale w Bukareszcie, gdzie w czasie 4 lat studiów napisała i nakręciła cztery filmy krótkometrażowe. Jest studenckie filmy pokazywano na międzynarodowych festiwalach filmowych w Cannes, Oberhausen, Sarajewie, Monachium, Brukseli i w Seulu. Na tej samej uczelni zakończyła niedawno naukę jako magister reżyserii filmowej. W ramach projektu magisterskiego zrealizowała Captivi de Crăciun.

Filmografia:

  • 2013 – Love Building

Program 2013

Google Translate