X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Frank-Etienne

Frank-Etienne vers la beatitude · reż. Constance Meyer
Francja 2012, 12’
Polska premiera

Pokazy

22/10, 13:15 · Od Nowa – nowa scena

Frank-Etienne to domokrążca, którego misją jest sprzedawanie pustych pudełek pośrodku niczego. Sprawy się komplikują, gdy spotyka młodą kobietę, która postanowiła skorzystać z jego uprzejmości i samochodu. Frank-Etienne nie może się jej oprzeć i dostaje się w sam środek całkowicie absurdalnej sytuacji, w której role główne grają młoda kobieta, jej kochanek oraz jego pies.

Reżyser:Constance Meyer
Scenariusz:Constance Meyer
Muzyka:Shapiro, Cobb, Buie, Middlebrooks
Zdjęcia:Federico Cesca
Montaż:Anita Roth
Obsada:Gerard Depardieu, Marina Fois, Samir Guesmi

Constance Meyer urodziła się w 1984 roku. Zanim stała się filmowcem i fotografikiem, studiowała na Sorbonie literaturę i historię. Po uzyskaniu tytułu magistra rozpoczęła pracę we francuskim teatrze i filmie. W 2010 roku przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie wzięła udział w magisterskim studium filmowym w Tisch School of the Arts na Uniwersytecie Nowojorskim.

Program 2013

Google Translate