X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

More Than Two Hours

Bishtar az do saat · reż. Ali Asgari
Iran 2013, 15’

Pokazy

24/10, 15:15 · Kino Centrum

Jest 3 nad ranem. Po mieście wałęsają się chłopak z dziewczyną. Szukają szpitala, gdzie udzielą pomocy dziewczynie, ale to zadanie okazuje się trudniejsze, niż przypuszczali.

Reżyser:Ali Asgari
Scenariusz:Ali Asgari, Farnoosh Samadi
Zdjęcia:Amir Aliweisi
Montaż:Esmaeel Monsef
Obsada:Taha Mohammadi, Shahrzad Ghasemi
Nagrody:MFF w Cannes / IFF in Cannes – Oficjalna Selekcja / Official Selection (2013); FilmMakers al chiostro FF – Najlepszy Film Krótkometrażowy / Best Short Film (2013); Indianapolis FF – Najlepszy międzynarodowy film krótkometrażowy / Best International Short Film (2013)

Ali Asgari urodził się w Teheranie, w 1982 roku. Zdobył dyplom z zarządzania na uniwersytecie w Teheranie, a obecnie kończy trzeci rok studiów filmowych we Włoszech. Karierę filmową rozpoczął jako asystent reżysera, pracując przy dziesięciu filmach pełnometrażowych i ponad trzydziestu krótkometrażowych. Nakręcił trzy filmy krótkometrażowe, które pokazywano na kilku festiwalach filmowych na całym świecie.

Program 2013

Google Translate