X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Wrzesień

Septembre · reż. Salomé Richard
Belgia 2013, 23’
Światowa premiera

Pokazy

24/10, 13:00 · Kino Centrum

Wrzesień to opowieść o Judith, która próbuje poznać powód, dla którego jej partner już nie chce się z nią kochać. Chciałaby także wiedzieć, dlaczego to właśnie on nie chce, chociaż inni chcą, a także, dlaczego drzemie w niej takie pożądanie oraz dlaczego pieniądze, które ona jest mu winna, powstrzymują go od ich odzyskania. Oto prosto opowiedziana historia Judith, która miota się niczym ryba złapana na haczyk.

Reżyser:Salomé Richard
Scenariusz:Salomé Richard
Muzyka:Les Brochettes
Zdjęcia:Pierre Choqueux
Montaż:Julie Brenta
Obsada:Salomé Richard, Emmanuel Marre

Salomé Richard urodziła się w Brukseli, w 1987 roku. Grała główną rolę w kilku filmach krótkometrażowych, a na szczególną uwagę zasługują jej role w krótkich formach autorstwa Rachel Lang. Równocześnie kończyła studia magisterskie na wydziale sztuk dramatycznych w Conservatoire Royal de Mons. Swój pierwszy film wyreżyserowała we Wrześniu 2012 roku.

Program 2013

Google Translate