X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Moje miejsce we śnie

Moje miejsce we śnie · reż. Dariusz Landowski
Polska 2013, 20’

Pokazy

23/10, 17:00 · Od Nowa – duża scena

Czy na pewno wiesz jaki jest udział w twoim życiu? Co jest rzeczywistością a co tylko projekcją umysłu... Główna bohaterka jest aktorką teatralną i filmową, której przydarzają się niefortunne zdarzenia dalekie od logicznego wytłumaczenia ale mocno związane z jej życiem. Aktorka traci kontrolę nad własną rzeczywistością. Ale czy na pewno?

Reżyser:Dariusz Landowski
Scenariusz:Dariusz Landowski
Zdjęcia:Michał Grzelak, Piotr Krupa, Ryszard Duczyc
Obsada:Paulina Holtz, Michał Czachor, Piotr Stramowski

Dariusz Landowski muzyk i twórca teledysków oraz filmowych dokumentów o tematyce muzycznej. Od 15 lat gra w zespole Kredki z Bydgoszczy. Landowski filmem zajął się nieco przypadkiem, gdy zaistniała potrzeba nakręcenie pierwszych teledysków dla Kredek. W ten sposób powstały m.in. Pewien facet i Migocenia z 1996 roku. W 2009 nakręcił podsumowujący 16 lat istnienia grupy dokument Kredką pomazane.

Program 2013

Google Translate