X  Używamy plików cookie i podobnych technologii w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.  Dowiedz się więcej. 

Podnieść się by nie upaść

Podnieść się by nie upaść · reż. Dariusz Landowski
Polska 2012, 60’

Pokazy

23/10, 17:00 · Od Nowa – duża scena

Obraz opowiada o Patrycji — dobrze sytuowanej, atrakcyjnej trzydziestolatce na wysokim stanowisku, która ma ukrywany problem z alkoholem. Jej życie zawodowe, oprócz problemów z szefem, ma się dobrze. Natomiast życie rodzinne się rozpada... Poznaje kogoś kto staje się dla niej kimś wyjątkowym. Przeżywa wstrząs, który wywraca jej życie do góry nogami.

Reżyser:Dariusz Landowski
Scenariusz:Dariusz Landowski
Zdjęcia:Dariusz Landowski, Bogdan Szetela, Michał Frączek, Mateusz Frączek, Tomasz Lewandowski, Maciej Jurek
Obsada:Ewa Stołowska, Ewa Helena Kania, Janusz Kwasowski, Hubert Białczewski, Jakub Elwertowski, Dariusz Landowski, Paulina Halecka

Dariusz Landowski muzyk i twórca teledysków oraz filmowych dokumentów o tematyce muzycznej. Od 15 lat gra w zespole Kredki z Bydgoszczy. Landowski filmem zajął się nieco przypadkiem, gdy zaistniała potrzeba nakręcenie pierwszych teledysków dla Kredek. W ten sposób powstały m.in. Pewien facet i Migocenia z 1996 roku. W 2009 nakręcił podsumowujący 16 lat istnienia grupy dokument Kredką pomazane.

Program 2013

Google Translate